Výzkum a vývoj

Bezpečnost, pohodlí a vize

technologie motocyklových přileb

Bezpečnost, pohodlí a vize jsou tři hlavní pojmy, na kterých je založena filozofie NZI. Přilba nejen chrání hlavu a má vliv v případě nehody, ale také musí nabídnout snadnost použití, musí být praktická a pohodlná a musí samozřejmě dobře vypadat. Pokud zkombinujeme všechny tyto faktory, dostaneme zážitek z jízdy takovým způsobem, že se jezdec může soustředit na jízdu na motocykl s tím, že eliminuje faktory, které způsobuje stres. Inovace je zaměřena na zlepšení prvků aktivní i pasivní bezpečnosti spolu s vývojem materiálů pro skořepiny a polstrování. NZI vytvořila svá vlastní vnitřní pravidla pro vyhodnocení ergonomii přilby, tepelné a akustické pohodlí a kvalitu výhledu z přilby. Naše oddělení pro výzkum a vývoj neustále pracuje na zlepšení ve všech aspektech, které přispívají k bezpečnosti poskytované přilbou:
Pasivní bezpečnost: minimalizování zranění v případě nehody. Odolnost konstrukce při nárazu během nehody. Inovace dalších bezpečnostních prvků: tepelná clona dává větší odolnost vůči „stárnutí“, airbag zabudovaný do helmy.
Aktivní bezpečnost: aplikace systémů, které by zabránily nehodě.

Větrání:
Dobré větrání udržuje teplotu hlavy na přijatelné hodnotě. Větrání poskytuje pohodlí a předejde nadměrnému hromadění CO2, který zhoršuje reakční dobu.

Akustika:
Správné akustické úpravy brání vysoké hladině hluku v uších jezdce a chrání sluchového ústrojí, a to zejména při dlouhých jízdách.

Aerodynamika:
Zásadní pro snížení náporu na krk z hmotnosti helmy a tlaku vzduchu.

Stabilizace teploty:
Zajištění udržení teploty v prostředí hlavy v blízkosti 37 ° C na vnitřní straně přilby. NZI používá materiál schopný absorbovat teplo, které dokáže uvolnit v případě potřeby, čímž se minimalizuje kolísání teploty na kůži uživatele.

Ergonomie:
Zlepšení ovládání na maximum – dokonce i v rukavicích nebo jednou rukou – některých částí helmy, jako například mechanismus ventilace nebo otevírání / zavírání hledí.

Přísné kontroly kvality výrobního procesu zajišťuje vysoký standard, kromě závazných předpisů. Konečné ověření výrobku je dosaženo testováním profesionálním jezdec tisíci kilometry před uvedením na trh.

Vyberte si z variant přileb

Vyklápěcí helmy

Objednávky zboží

Otevírací doba prodejny

Po-pá: 8 – 17 h

So: 9 – 12 h

Neděle a státní svátky zavřeno

Kontakty

Adresa

MMB s.r.o.
Mileny Hážové 1163
Mladá Boleslav 293 01

Vytvořeno v MAXON DESIGN s.r.o. Powered by www.golden-egg.cz