Materiály

Představení materiálů ze kterých jsou přilby vyrobeny a způsob jejich výroby

Materiály motocyklových přileb:

Kompozit Skloklaminátové pletivo, kevlar a karbon se precizně skládá vrstvu po vrstvě podle speciálně vyvinutého pokládacího schématu do tzv. negativní formy. Mezi jednotlivými vrstvami pletiva se vkládá předem přesně určené množství pryskyřice.

Termoplast Termoplastové přilby jsou vyrobeny z termoplastické pryskyřice, ta se roztaví a vstřikuje do formy za velmi vysokého tlaku, když se ochladí, tak se termoplast vytvrdí ve formě. Rozdíl mezi kompozitní a termoplastickou skořepinou je v podstatě v lepší odolnosti proti opakovaným nárazům ve prospěch kompozitního materiálu při stejně silném nárazu.

Termoplast NUGEMA Pokroková varianta termoplastu, který je patentována přímo firmou NZI. Zcela odlišný forma výroby přináší odolnější materiál skořepiny, při zachování cenového dostupnosti.

Vnitřní výplň Ochranná skořepina přilby se skládá nejen z tvrdého vnějšího pláště, ale také z měkčího vnitřního pláště, který je ve skutečnosti velmi důležitou součástí při ochraně hlavy vůči nárazům. Tato ochrana výplň je z pěnového polystyrenu a materiálu especia- LLY , který je vytvořený tak, aby absorboval energii potřebnou pro zpomalení hlavy v případě nárazu.

NZI splňuje homologace ECE/UN R22.05 European Sandard and of the United Nations for motorcycle helmets.

certifikat bezpečnosti motocyklových přileb

Vyberte si z variant přileb

Vyklápěcí helmy

Objednávky zboží

Otevírací doba prodejny

Po-pá: 8 – 17 h

So: 9 – 12 h

Neděle a státní svátky zavřeno

Kontakty

Adresa

MMB s.r.o.
Mileny Hážové 1163
Mladá Boleslav 293 01

Vytvořeno v MAXON DESIGN s.r.o. Powered by www.golden-egg.cz