Button 1 default text
Button 2 default text

3-D HELMETS – snadná tvorba vlastního designu na přilbě


V roce 2012 představila firma NZI jako první na světě 3-D aplikaci na tvorbu vlastního designu na motocyklové přilby. Dle vlastního výběru si můžete nechat vyobrazit Vaší oblíbenou fotografii nebo vytvořit design zcela podle vlastní fantazie.
NZI díky svému nadšení pro výzkum a vývoj nových technologie našla způsob, jak realizovat sny motorkářů a závodníků jednoduchou technologií, kde umístíte jakéhokoliv motiv přímo na skořepinu přilby.
NZI vyvinulo unikátní zařízení pro potisk přileb, ta vám umožňuje vyrobit jedinečnou přilbu na zakázku přesně s takovým motivem, který chcete mít na své přilbě NZI. Jediné, co k tomu potřebujete, je fotka nebo obrázek v dané velikosti, rozlišení a příslušném formátu.

Vlastní design helmy – odkaz na NZI 3D : www.3dhelmetsnzi.com

Žádná fólie, žádné lepidlo, vše je natisknuto přímo na skořepině přilby! Můžete použít jakýkoliv motiv, jako firemní logo, fotku svého týmu, svého idolu nebo jednoduše fotku čehokoliv, co chcete mít na své přilbě.  Jediné, co musíte dodržovat, jsou autorská práva použitých motivů.


ukázka přilby vytvořené zákazníkem

Můžete si například vytvořit reklamní předmět, který bude vyčnívat mezi ostatními! Rozhodně zaujmete své příznivce grafikou přilby, jež vyrazíte dech nejen svým designem, ale také stylem a kvalitou!

Tvorba přilby s vlastním designem se vytváří v online aplikaci na stánkách NZI a je velmi intuitivní s ní pracovat. V prvním kroku si vyberete jeden z pěti nabízených modelů. Tři modely jsou integrální přilby a dvě otevřené. V dalším kroku pak zvolíte velikost přilby. Zde doporučujeme si vyzkoušet přilbu fyzicky například na naší prodejně, nebo u jiného dealera našich přileb.

Dalším krokem je pak samostatná tvorba grafiky přilby, na jednotlivé části přilby můžete nanášet vlastní obrázky, texty, měnit barvy, nebo přidávat motivy, které jsou již předpřipravené v aplikaci.

Instruktážní video

Rozpracovaný motiv si můžete uložit a později se k němu vrátit. Posledním krokem je uvedení fakturačních údajů, adresy dodání, platbu musíte provést kreditní kartou při objednání. Přilbu budete mít vyhotovenou do 14 dnů, doba přepravy, kterou zajišťuje výrobce je do České republiky cca za 10 € a trvá 4-5 dní. Profíci v NZI s Vámi vše ochotně zkonzultují a případně poradí s nejasnostmi a případně provedou finální korekturu.

Přilby na výběr:

  • SPYDER V – špičková sportovní karbonová přilba – 474 €
  • VITAL – cestovně sportovní přilba z materiálu Nugema – 199 €
  • CLASS – základní přilba z termoplastu, dětská velikost – 189 €
  • HELIX – otevřená přilba s hledím z materiálu nugema – 189 €
  • ZETA – základní otevřená přilba s hledím z materiálu nugema – 159 €

Náhradní hledí nebo jiné příslušenství pak je možné zakoupit přímo u nás.
V případě nejasností se na nás neváhejte obrátit.

S tvorbou můžete začít ZDE


Mistr světa Luis Salom s přilbou vytvořenou v 3D HELMETS

Legenda pětistovek Alex Criville s přilbou NZI z 3D Aplikace

Autor

nzi-helmy

Publikováno

28.4.2017

Rubriky

Štítky

Komentáře

2

Sdílejte

Vložte komentář

Jméno:
Website:
E-mail:
Zpráva:

:

Dobrý den kdybych chtěl vyrobit helmu podle obrázku dokázaly by jste to? Jestli ano za kolik korun?? Děkuji

:

Dobrý den, aplikace NZI na tvorbu vlastního designu, je určená primárně pro koncové zákazníky, ale pokud by jste chtěli pomoci s designem, tak určitě není problém, ale koncová cena by tak byla pro Vás pochopitelně vyšší. V tuto chvíli nejsem schopen odhadnou v jaké cenové relaci by se cena za design pohybovala, záleželo by na časové náročnosti.

Vyberte si z variant přileb

Vyklápěcí helmy

Objednávky zboží

Otevírací doba prodejny

Po-pá: 9-17:00 h. So: zavřeno. Neděle a státní svátky zavřeno

Kontakty

Adresa

MMB s.r.o.
Mileny Hážové 1163
Mladá Boleslav 293 01

Vytvořeno v MAXON DESIGN s.r.o. Powered by www.golden-egg.cz